Hakkımızda

TREND CAM BALKON SİSTEMLERİ, 2006 yılında iSTANBUL’ da kurulmuş bir firmadır. Firma kurulmadan önce aileden gelen köklü ticari ahlak ve birikim temel alınmıştır. Bu temel üzerine inşa ettiğimiz firmamız kısa sürede çok yol almış, alanında söz sahibi olmayı başarmıştır. Firmamız kullandığı malzeme kalitesi, fiyatı ve hizmeti ile ulusal bazda rakipleri ile rekabet edebilecek seviyededir.

Fabrikamızın cam balkon üretim kapasitesi 250 m2/gün dür. Firmamız kurulduğu günden beri bölgede önemli bir pazar payı elde etmiştir. Müşterilerimizin, üretici firmaların uzaklığına ve yüksek fiyatlara rağmen aldığı ürünler, daha uygun bir fiyata güler yüzlü bir ekip desteği ile önlerine sunulmuştur.

Vizyonumuz

Özverili çalışanlarımızla beraber , bulunduğumuz sektördeki pazar payımızı arttırarak sektörün önde gelen markalarından biri haline gelmektir. 

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz cam balkon sektöründe tüketicilerin cam balkon ihtiyaçlarını optimal seviyede karşılayarak müşterilerimize cam balkon sunabilmektir.
Cam balkon çalışanlarımızın verimliliğini arttırarak kaliteli hizmet vermek , dolayısıyla müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmaktır.