Ofis tasarım uygulamaları, son yıllarda inanılmaz bir değişim içerisine girmiştir. Farklı tipte tasarım araçlarının kullanıldığı bu sektörde yenilenen sistemlerin kullanılması hem maddi; hem de manevi verim sağlamaktadır. Ofis bölme sistemleri, ofis tasarımıyla ilgilenenlerin en sık duyduğu uygulamalar arasında yer alıyor.

Büyük bir iş yerinde duvar ve kartonpiyer örerek zahmetli bir işe girmek istemiyorsanız Alüminyum ofis bölme sistemini tercih etmelisiniz. Alüminyum profiller ile ofisinizi bölerek bina içinde estetik bir görünüm ve güzel bir çalışma ortamı yapabilirsiniz.

Tuğla, kum ve çimento ile yapılan zor ve yorucu olan beton duvarların yerine kullanılmaya başlanan kolay uygulamalı duvar sistemleridir. Mekanların çalışma şartlarına uygun hale getirilmesi için uygulanır. çalışanlar için şık ofis ve iş alanlarının istediğiniz ölçülerde bölünerek farklı çalışma alanları oluşturmanıza olanak sağlar.

Tamamı alüminyum olan gövde profilleri esneme ve deformasyon gibi sorunlar yaratmadan düzgün ve net bir görünüm sağlarken kullanımı kolay mekanlarda oluşturur. Ofislerde büyük bir problem teşkil eden elektrik, haberleşme ve bilgisayar kablolarının modül içlerinden geçişine de olanak sağlar.

Şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek ofisinizi daha güzel ve kullanışlı bir hale getirebilirsiniz.

Uygulamalar:

Fiyat, Teslim Süresi veya hizmet hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurmanız yeterli size en kısa zaman içerisinde geri dönüş yapacağız.

[contact-form-7 id=”9″]